Chcete mať z roku 2016 najlepší rok vášho života?

Sviatočný čas nám prekĺzol pomedzi prsty a my sme možno z toho sklamaní. Predsa len v sebe každý rok už pred spomienkou na narodenie dieťatka v Betleheme oživíme aj to naše vnútorné dieťa a tešíme sa na všetko čo Vianoce so sebov prinášajú, aj keď mnohí sme už dávno dospelí. 🙂

Vo vzduchu je však stále cítiť náladu veľkého tajomstva, lebo sviatkami pre nás nič neskončilo. Práve teraz si môžeme hlbšie uvedomiť zmysel božieho narodenia a to v okamžiku, keď sa odohraje aj v našej duši a urobíme prvé kroky na ceste k slobodnému duchu a šanci niečo na našom živote zmeniť.

Teraz to všetko začína odznovaImage 05.01.16 at 2.02

Pre nás začal nový rok a ten je ako nepopísaný list. My držíme pero v našich rukách a len na nás záleží aký príbeh si pre seba napíšeme.

Máme možnosť si zariadiť každý deň nového roka podľa toho, ako to najvnútornejšie cítime, máme možnosť zahodiť všetky masky, ktoré sme si za celý život nazbierali a môžeme vkročiť do nového roka s vedomím, že život si tvoríme sami.

Iste si uvedomujete to, že kde sa dnes nachádzate, úzko súvisí s Vašim myslením a konaním. Vedzte aj to, že Vaše činy postupne vymodelujú aj Váš rok 2016.

Jedno však máme v tejto chvíli spoločné.

ROK 2016 CHCEME MAŤ VŠETCI AKO NAJLEPŠÍ ROK NÁŠHO ŽIVOTA

Rok 2015  za sebov zavrel dvere a mnohí ho zhodnotili ako úspešný, no pre niektorých priniesol sklamania, smútok, problémy. S istotou však vieme povedať, že všetci sme o rok skúsenejší.

Je to výhoda, ktorú musíme využiť, aby sme si na tento rok dali predsavzatia a stanovili ciele ktoré chceme dosiahnuť, pretože máme neobmedzené možnosti a limity sa skrývajú len v nás samotných.

Možno Vám pri stanovení CIEĽOV pomôže niekoľko PRAVIDIEL, ktorých sa aj ja držím.

 • Image 05.01.16 at 2.14Nemusíte byť skromní, ale buďte trocha realisti a stanovte si ciele dosiahnuteľné. Hlavne v prípade, keď tých cieľov máte viac. Prehnané očakávania sú najrýchlejšou cestou k neúspechu. Ako príklad môže poslúžiť predsavzatie chudnutia, ktoré si veľa ľudí na začiatku roka dáva. Tí, ktorí si dajú za cieľ za mesiac schudnúť 10 kíl, začnú hladovať a chodia do posilňovne aj každý deň, na konci januára zistia, že sa im to nepodarilo, sklamaní a vysilení už vo februári nepokračujú. Nikto im na začiatku nepovedal, že si stanovili nereálny cieľ a nesprávnu metódu.
 • Skutočné ciele, ktoré chcete dosiahnuť nevznikajú v eufórii osláv na prelome roka, ale vychádzajú zo srdca, aj keď sú kontrolované našim rozumom. Často si títo dvaja „patróni“ protirečia, ale v prípade predsavzatí by ste mali vedieť presne, prečo si ich chcete splniť, čo pre Vás znamenajú a aký budú mať vplyv na Váš ďalší život.
 • Ak sa môžete pri stanovení cieľa poradiť s odborníkom – poraďte sa. Platí to napr. v spomínanej otázke chudnutia. Je potrebné, aby ste vedeli o koľko kilogramov chcete schudnúť, no odborník Vám poradí ako na to a tiež Vám pomôže určiť dátum, dokedy to môžete dosiahnúť. Vďaka tomu, že poznáte miery ( kg a čas ), môžete aj v priebehu snaženia vyhodnocovať dielčie úspechy. Ich dosahovanie Vám dodá chuť do ďalšieho snaženia. Hovorí sa, že cieľ = sen s dátumom. V dnešnej modernej dobe si môžete odborníka vyhľadať rýchlo aj kliknutím na odkaz: http://www.vyzva21dni.cz/?a_box=bnde2zed  S touto Výzvou 21 dní ZDARMA môžete začať Vašu premenu. Program vrelo odporúčam z vlastnej skúsenosti. Mám za sebou 12 týždňov premeny.
 • Image 05.01.16 at 2.11Všetky Vaše ciele si napíšte na nástenku vízií alebo na lístočky a nalepte na viditeľné miesto, aby ste to mali stále na očiach. Češi to pekne hovoria – co je psáno, to je dáno! Písomné priania sa dajú umocniť tým, že si ku každému nájdete a vystrihnete z časopisu priliehavý obrázok, alebo vytlačite z internetu, ak ste si vhodný našli tam. Obrázok nech vystihuje presne Vašu predstavu priania. Robí to skutočné zázraky!
 • Napíšte si ich v prítomnom čase, akoby sa to už dialo a buďte za to vďační. Skúste si so zatvorenými očami privodiť stav ako prežívate už dosiahnutý cieľ.

 Pri Vašich myšlienkách uložených na papier sa aj Vesmír spojí, aby Vám pomohol.

Je celkom možné, že máte v hlave veľa myšlienok a nápadov na nové predsavzatia, no tápete v nejakých rozhodnutiach a neviete čo s tým.

Mám pre Vás malú hru s číslami. Je známe, že čísla majú svoju energiu, majú svoju moc. O to väčšiu moc pre nás, že ide o naše čísla, o naše identifikačné súradnice, ktoré vyjadrujú aj naše smerovanie.

Pred pár rokmi som sa dostala na stránku RealWoman, kde ma zaujala charakteristika príslušného roka a jeho osobitý charakter. Ten má každý rok. Rok sa skladá z čísel a náš dátum narodenia tiež. Dokopy to vytvára veľkú energiu a nám to pomáha pripraviť sa a pochopiť udalosti, ktoré sa v tom roku udejú, alebo Vám to pomôže priblížiť sa k stanoveniu Vašich cieľov či rozhodnutí na tento rok.

Život a cykly

Život pozostáva z cyklov a to v každom zmysle a smere.

Roky a dni sa opakujú v cykloch, ročné obdobia sa opakujú v cykloch, životné obdobia sa opakujú v cykloch, menštruácia prichádza v cykloch… Roky sa opakujú v 9 cykloch.

Ako by sa mohol vyvíjať pre Vás rok 2016?

Ak to chcete vedieť, spočítajte si svoj dátum narodenia, deň a mesiac a číslice z roku 2016 ( 2+0+1+6=9), tak aby ste mali jednociferné číslo. Napríklad: Pri dátume narodenia 17.11. spočítame 1+7=8 a 1+1=2, potom spočítame 8+2=10 a nakoniec aj 1+0=1. A teraz spočítajte výsledné číslo z dátumu narodenia a z tohto roku: 1+9 (rok 2016) = 10. A 1+0= 1.  Takže osoba s uvedeným dátumom narodenia vstupuje do osobného roku číslo 1.

Kliknite na tento link a stiahnite si charakteristiku Vášho osobného roku.

Ak sa chcete pozrieť na uplynulý rok a na jeho zhodnotenie, pozrite si v charakteristike rok predchádzajúci a posúďte, či to korešponduje s tým, čo ste v ňom zažili.

Pokiaľ chcete urobiť z tohto roka najlepší rok Vášho života, je to jednoduché. To, či to bude aj ľahké, závisí na Vás. Veľa šťastia!

Image 05.01.16 at 2.13

„ČO VAŠA MYSEĽ VIDÍ A V ČO VERÍ, TO MÔŽE DOSIAHNUŤ.“ Napoleon Hill 

Marta Vacho
Som žena, ktorá sa po 50-ke rozhodla počúvať svoje srdce a nasledovať svoje sny. Mojim poslaním je pomáhať ženám v zdraví, inšpirovať ich k životnej zmene a prevádzať ich umením byť sama sebou. Svojimi odporúčeniami a návodmi som nasmerovala už mnohé ženy, ktoré zdravotne strádali, stroskotali im vzťahy alebo sa ocitli na psychickom dne z iných dôvodov.

Môj príbeh si prečítajte tu >>
O prvých štuchnutiach k životnej zmene som napísala eBook ZDARMA>>
O chudnutí a príčinách problémového chudnutia je eBook ZDARMA>>
Som tiež autorkou eBookov: "Odhaľte TAJOMSTVO ZMENY ŽIVOTA na ruby">>
"NÁVOD, AKO VYLIEČIŤ VŠETKY SVOJE VZŤAHY"

Kontakt na mňa: marta.vacho@gmail.com
Komentáre
 • Návod, ako vyliečiť všetky svoje vzťahy

  eBook ZDARMA, ktorý vám prezradí, prečo si nerozumiete s najbližšími, alebo inými ľuďmi a ako vyriešiť zle fungujúce vzťahy

 • Prvé štuchnutia k životnej zmene

  eBook ZDARMA, v ktorom objavíte samú seba a kĺúč k naštartovaniu Vašej životnej zmeny po ktorej už dávno túžite

 • paperbacklandscape_250xNaN-11

 • Chudnete, no telo sa vám vysmieva? Spoznajte príčiny

  eBook ZDARMA o tom, prečo sa Vám nedarí chudnúť aj napriek Vašej snahe. Aké sú príčiny?

 • tabletrt_1165x785-2
 • VIDEO – TVÁROVÁ GYMNASTIKA

  Spoznajte najlepšiu metódu na znovuzískanie pružnosti kože a spomalenie starnutia. S videom sa naučíte cviky tvárovej gymnastiky.

 • VideoMEDITÁCIA ZA SEBALÁSKU

  Sebaláska je kľúčom k transformácii života. Je to ten najsilnejší spôsob, ktorým môžete zmeniť všetky oblasti svojho života na nepoznanie.

 •  

 • Video-meditácia ODPÚŠŤAM SI

  Odpustenie je jeden z atribútov bezpodmienečnej lásky. Odpustiť všetko všetkým. V procese odpustenia najprv odpúšťame sebe.

 • Kategórie
 • Najnovšie články