NÁVOD, AKO VYLIEČIŤ VŠETKY SVOJE VZŤAHY 

 

DAJ SVOJIM BLÍZKYM KRÍDLA,

ABY MOHLI LIETAŤ,

ZÁZEMIE, ABY SA MALI KAM VRÁTIŤ

A DÔVOD, ABY CHCELI ZOSTAŤ!

                                                                                                                                        DALAJLÁMA

Patríte medzi ľudí, ktorí sa túžia stať vedomou bytosťou a rozhodli sa prestať byť obeťou náhod, okolností a chorôb a vziať zodpovednosť za seba, za svoje zdravie aj za celý svoj život do vlastných rúk?

Chcete rozumieť tomu, prečo sa vaši blízki správajú práve takto, prečo vám iní ľudia ubližujú alebo vás rozčuľujú?

Chcete sa dozvedieť o sebe to, čo ste doteraz nevedeli? A naučiť sa to využiť???

       V takom prípade ste práve TERAZ a TU                     na správnom mieste.

         STIAHNITE SI eBOOK ZDARMA

 

Rešpektujeme vaše súkromie a nikdy vám nebudeme posielať spam.

Čo o eBooku hovoria...

Názov eBooku "Návod, ako vyliečiť všetky svoje vzťahy" ma veľmi zaujal, pretože každý z nás chce mať funkčné vzťahy a byť zároveň aj zdravý. Musím sa priznať, že o metóde, z ktorej autorka vychádza, som doteraz vedela, ale zrejme som ju podcenila a neaplikovala do svojho života. Nepremietla som ju do svojich najdôležitejších vzťahov, ktoré nefungujú ako by som si priala. Až po pochopení súvislostí - pospájanie energií - všetko so všetkým súvisí, som začala na sebe pracovať. A výsledok? Zlepšili sa mi vzťahy s tými, ktorých som už "odpisovala" a moje zdravie to tiež cíti. eBook odporúčam, informácie z neho by mal vedieť každý. Ďakujem, mne veľmi pomohli.

Jana BakičováLektorka enkaustiky. www.janabakicova.sk / www.zena50plus.sk

Veľmi pekne spracovaná téma pochopenia nielen vzťahov, ale vlastne aj základných princípov šťastného života. Ako konzultant feng shui v typológii ľudí využívam rovnaké základné princípy, a Marte sa ich tu podarilo vysvetliť veľmi jednoducho a zrozumiteľne, pričom ponechala všetko podstatné. Ak chcete rozumieť tomu, prečo sa vaši blízki správajú práve takto, prečo vám iní ľudia ubližujú alebo vás rozčuľujú, v tejto knihe nájdete vysvetlenie. A pokiaľ dodržíte jej odporúčania, určite sa vám aj podarí problémové vzťahy zlepšiť či úplne vyliečiť 🙂

Slavomíra Harcegová konzultant feng shui, www.tajomstvofengshui.sk

Metódu piatich prvkov poznám z učenia Feng shui, ale netušila som, že sa s ňou dá pracovať aj na určení rodinných vzťahov. Keď som si podľa návodu vyrátala čísla členov našej rodiny, veľa z toho mi naozaj sedelo a pochopila som aj niektoré situácie, ktoré v rodine pretrvávali. Ďakujem za možnosť nahliadnuť do tejto metódy a využiť ju na hlbšie pochopenie a zmenu vzťahov.

Slávka Ramsovádizajnérka a lektorka

E-book vede k pochopení vztahů z jiného úhlu pohledu než jsme běžně zvyklí. V kostce dostanete informace o sobě i o druhých a jak to udělat, aby vaše vztahy fungovali snadněji. Můžete se snadno otypovat a zařadit a udělat si vlastní vztahovou pavučinu a pochopit tak, proč vám zrovna u někoho skřípe a s jiným jste názorově na jedné lodi. Pochopíte, kdo má úlohu vztah tvořit a kde vaše snaha není na místě.

Jana Cvilinková
Marta Vacho
Marta Vacho
autorka

Milujem zmeny a tie aj žijem! Mojim poslaním je inšpirovať ženy k životnej zmene a prevádzať ich umením byť sama sebou. Svojimi odporúčeniami a návodmi som pomohla už mnohým utrápeným ženám, ktorým stroskotali vzťahy alebo sa ocitli na psychickom dne z iných dôvodov. Som žena, ktorá sa po 50-ke rozhodla nasledovať svoje srdce a plniť svoje sny. Som presvedčená o tom, že všetci máme život vo vlastných rukách a svojimi činmi diktujeme životu smer. Niekoho k tomu treba postrčiť. A to ja rada robím.