NÁVOD, AKO VYLIEČIŤ VŠETKY SVOJE VZŤAHY

Patríte medzi ľudí, ktorí sa túžia stať vedomou bytosťou a rozhodli sa prestať byť obeťou náhod, okolností a chorôb a vziať zodpovednosť za seba, za svoje zdravie aj za celý svoj život do vlastných rúk?

Chcete sa dozvedieť o sebe to, čo ste doteraz nevedeli? A naučiť sa to využiť???

Chcete rozumieť tomu, prečo sa VAŠI BLÍZKI SPRÁVAJÚ PRÁVE TAKTO, PREČO VÁM INÍ ĽUDIA UBLIŽUJÚ alebo VÁS ROZČULUJÚ?

Trpí už aj vaše zdravie a neviete sa z chorôb vymotať? 

V takom prípade ste práve TERAZ a TU na správnom mieste.

Môžete získať NÁVOD za UVÁDZACIU CENU  

                       ( TÁTO CENA JE LEN DOČASNÁ )

ALE...čítajte aj nižšie... UKÁŽKA eBooku ZDARMA 

 

 

Čo sa v eBooku dozviete

Kľúč k zmene

Ak ste sa dostali až SEM, tak asi preto, že túžite po pohode a po živote v súlade s inými ľuďmi, ale v tejto chvíli sa vám veľmi nedarí. Chcete byť sťastní, ale...

Harmonizácia vzťahov

EBOOK vám prezradí, na akom základe vlastne naše vzťahy fungujú a predovšetkým budete vedieť, čo vy sami môžete pre harmonizáciu svojich vzťahov urobiť.

Fungujúce zákony

Dozviete sa tiež, že nič sa nedeje náhodou a všetko so všetkým súvisí a má svoje pravidlá, podľa...

Seba-uvedomenie

Uvedomíte si, že ste tvorcovia celého svojho života a všetkého, čo sa vám v živote deje. Ste tvorcovia svojich vzťahov s inými ľuďmi.

Životní tréneri

Zároveň pochopíte, kto sú vaši životní tréneri, akú "službu" vám robia a prečo im máte byť vďační.

Energia a Zdravie

Dozviete sa, akú životnú energiu si nesiete, ako to súvisí s vašim zdravím a čo môžete pre svoje zdravie urobiť. SPOZNÁTE SAMÉHO SEBA!!!

Ukážka z eBooku

Zadajte svoj e-mail a ja vám pošlem prvú časť eBooku ZDARMA vo formáte PDF.

Čo o eBooku hovoria...

Názov eBooku "Návod, ako vyliečiť všetky svoje vzťahy" ma veľmi zaujal, pretože každý z nás chce mať funkčné vzťahy a byť zároveň aj zdravý. Musím sa priznať, že o metóde, z ktorej autorka vychádza, som doteraz vedela, ale zrejme som ju podcenila a neaplikovala do svojho života. Nepremietla som ju do svojich najdôležitejších vzťahov, ktoré nefungujú ako by som si priala. Až po pochopení súvislostí - pospájanie energií - všetko so všetkým súvisí, som začala na sebe pracovať. A výsledok? Zlepšili sa mi vzťahy s tými, ktorých som už "odpisovala" a moje zdravie to tiež cíti. eBook odporúčam, informácie z neho by mal vedieť každý. Ďakujem, mne veľmi pomohli.

Jana BakičováLektorka enkaustiky. www.janabakicova.sk / www.zena50plus.sk

Veľmi pekne spracovaná téma pochopenia nielen vzťahov, ale vlastne aj základných princípov šťastného života. Ako konzultant feng shui v typológii ľudí využívam rovnaké základné princípy, a Marte sa ich tu podarilo vysvetliť veľmi jednoducho a zrozumiteľne, pričom ponechala všetko podstatné. Ak chcete rozumieť tomu, prečo sa vaši blízki správajú práve takto, prečo vám iní ľudia ubližujú alebo vás rozčuľujú, v tejto knihe nájdete vysvetlenie. A pokiaľ dodržíte jej odporúčania, určite sa vám aj podarí problémové vzťahy zlepšiť či úplne vyliečiť 🙂

Slavomíra Harcegovákonzultant feng shui, www.tajomstvofengshui.sk

Metódu piatich prvkov poznám z učenia Feng shui, ale netušila som, že sa s ňou dá pracovať aj na určení rodinných vzťahov. Keď som si podľa návodu vyrátala čísla členov našej rodiny, veľa z toho mi naozaj sedelo a pochopila som aj niektoré situácie, ktoré v rodine pretrvávali. Ďakujem za možnosť nahliadnuť do tejto metódy a využiť ju na hlbšie pochopenie a zmenu vzťahov.

Slávka Ramsová dizajnérka a lektorka

E-book vede k pochopení vztahů z jiného úhlu pohledu než jsme běžně zvyklí. V kostce dostanete informace o sobě i o druhých a jak to udělat, aby vaše vztahy fungovali snadněji. Můžete se snadno otypovat a zařadit a udělat si vlastní vztahovou pavučinu a pochopit tak, proč vám zrovna u někoho skřípe a s jiným jste názorově na jedné lodi. Pochopíte, kdo má úlohu vztah tvořit a kde vaše snaha není na místě.

Jana Cvilinková

VY ste si pozreli CENU a povedali Fúúúha? 

LEN PRE POROVNANIE, ČO SI ZA 33 EUR MÔŽETE KÚPIŤ?

  • 10 balíčkov cigariet...
  • nákup na víkend pre celú rodinu...
  • večeru pre dvoch vrátane nápojov a dezertu...
  • jedny letné šaty po zľave...

Sú toto investície, ktoré majú vplyv na VÁŠ ZMENENÝ ŽIVOT?  ♥

Cena eBooku svojou výškou rešpektuje na 80-tich stranách cenné množstvo informácií, ktoré získate a zároveň je tak nízka, aby si ju mohol dovoliť každý, kto CHCE VYLIEČIŤ SVOJE VZŤAHY a ZMENIŤ TÝM SVOJ ŽIVOT... 

Kúpte si tento eBook - NAUČÍTE SA,

AKO VYLIEČIŤ VŠETKY SVOJE VZŤAHY...

 

 

 

Marta Vacho
Marta Vacho
autorka

Milujem zmeny a tie aj žijem! Mojim poslaním je inšpirovať ženy k životnej zmene a prevádzať ich umením byť sama sebou. Svojimi odporúčeniami a návodmi som pomohla už mnohým utrápeným ženám, ktorým stroskotali vzťahy alebo sa ocitli na psychickom dne z iných dôvodov. Som žena, ktorá sa po 50-ke rozhodla nasledovať svoje srdce a plniť svoje sny. Som presvedčená o tom, že všetci máme život vo vlastných rukách a svojimi činmi diktujeme životu smer. Niekoho k tomu treba postrčiť. A to ja rada robím.