OBJEDNÁVKA  eBooku

   NÁVOD, AKO VYLIEČIŤ VŠETKY SVOJE VZŤAHY

Čo kúpou eBooku získam?

  • Objednávka eBooku - Návod, ako vyliečiť všetky svoje vzťahy
    Po vyplnení objednávky a zaplatení získam jedinečný eBook, ktorý mi poskytne návod ako spoznať samého seba, upraviť si všetky vzťahy a byť zároveň zdravý.
  • Kúpou eBooku
    Som si vedomý, že kúpou eBooku získam elektronickú knihu s 80-timi stranami, ktorá mi bude po zaplatení doručená vo formáte PDF na mail, ktorý som zadal pri vyplnení objednávky.
  • Bonus VIP
    Týmto mimoriadným bonusom získam doživotnú aktualizáciu eBooku.

Informácia k platbe kartou - kliknutím na žlté tlačítko "Add to Cardbudete presmerovaní na stránku PayPal, kde môžete ihneď zaplatiť platobnou kartou.Vyberte možnosť "Pay with my credit or debit card." Vyplňte údaje v tomto poradí: krajina, číslo karty, dátum platnosti karty, číslo na zadnej strane karty (3 posledné číslice), meno, priezvisko, ulica, mesto, PSČ, číslo telefónu, e-mail a kliknite na tlačítko "Pay."

Týmto zaplatíte ihneď váš eBook a v zápätí vám príde e-mail s eBookom. Doklad z PayPal slúži ako daňový doklad.

Ak máte tiež založený PayPal účet, potom kliknite na možnosť "Pay with my PayPal account." Vyplníte len e-mail a váš PayPal pasword (heslo).

Pri platbe prevodom - z účtu na účet, vyplňte správne svoje údaje do objednávky. A stlačte tlačítko "Objednávam s povinnosťou platby" 

Potrebujete pomôcť?

Som tu pre vás

Rada vám zodpoviem na otázky: marta.vacho@gmail.com