Tajomstvo liečby rak…..nepreniknuté na verejnosť

Karma

Slovo, ktoré sa používa medzi ľuďmi dosť často, hlavne keď chcú niekomu „pripomenúť“, čo ich za spôsobenie nejakého ukrivdenia čaká. Málokto si to uvedomuje tak, že je to vlastne zákon akcie a reakcie, zákon príčiny a následku.

Ukazuje nám, že nič na svete sa nedeje náhodou a že ani my sa v žiadnej situácii neocitneme náhodou. Všetko má pre nás nejaký zmysel. Vychádza teda z presvedčenia, že ľudský život nie je obmedzený.

Človek je jednota tela, duše a ducha – alebo vedomia, podvedomia a nadvedomia. Duša pracuje na svojom vývoji, študuje, učí sa, resp. rozpamätáva sa, kým vlastne skutočne je.

Učenie o karme je pre človeka veľmi ukľudňujúce hlavne vtedy, ak verí, že prichádzame na tento svet reinkarnáciou. Učí človeka chápať životné situácie ako dôsledok niečoho konkrétneho, zbavuje ho strachu pred neznámou budúcnosťou a ukazuje mu možnosti usmerňovania jeho života.

Vďaka učeniu o karme človek lepšie pochopí zmysel svojho života, rozpomína sa na úlohu, ktorú sám sebe dal a naučí sa vnímať značky, smerovky a ukazovatele, ktoré ho životom vedú.

Keby som sa už pár rokov nevenovala sústavnému vzdelávaniu, osobnostnému rozvoju a chápaniu života človeka ako trojjedinnej bytosti (jednota tela, duše a ducha), iste by som situácii akú som zažila pred pár týždňami pri cestovaní, nevenovala až takú pozornosť a nevyhodnocovala ju tak, ako ju chápem teraz.

Sme to, čo jeme

„Náhodou“ som cestovala pred šiestimi týždňami ako spolujazdec zo Švajčiarska na Slovensko s tridsaťročným Palom, ktorý robí v Zürichu barmana a o pár rokov staršou Katkou, ktorá je zdravotnou sestrou v jednej švajčiarskej onkoklinike, kde liečia onkologické ochorenia nie nám známou konvenčnou metódou, ale alternatívnou liečbou.

V našej jedenásťhodinovej debate sme prebrali všetko možné, no zistila som, ako si s tými mladými ľuďmi mám čo povedať, ako máme rovnaké náhľady na život, ako ich zaujíma to čo mňa a najviac ma fascinovalo to, že nebola som ako vekovo staršia ja ich učiteľkou, ale ja som sa veľa učila od nich.

Palo mal vlastnoručne upečený zdravý energetický koláč, ktorý skvele chutil a recept mi prezradil, ako aj to, že pár rokov sa zdravo stravuje, pričom si sám zháňa recepty a nemá problém si stravu  nosiť aj do práce.

Rozhodol sa tak, keď si chcel vyriešiť svoj problém s váhou a tiež rozsiahle akné na tvári a chrbáte, ktoré kožný doktor celých 5 rokov, keď chodil na  strednú školu, márne liekmi a mastičkami liečil. A tak Palo svoje komplexy ukázať chrbát priateľke a vyzliecť sa na kúpalisku chcel ukončiť a prevzal iniciatívu do svojich rúk. Vyhľadával na internete rôzne poradné fóra, články, videá a na základe toho zmenil svoju životosprávu.

Vylúčil z jedálnička laktózu, teda okrem mlieka, aj všetky výrobky z mlieka, syry, jogurty, ktoré ju obsahujú, čím si liečil akné a zároveň vyraďoval cukor a mäso, čím sa mu začala meniť aj postava a začal sa cítiť plný energie. To, či súvislosť s akné a laktózou nie je náhoda, si ešte dvakrát overil tak, že ju znova zaradil do jedálnička a akné sa vrátilo.

Tajomstvo liečby rak…..nepreniknuté na verejnosť

A čo rozprávala Katka? Potvrdila tiež súvislosť duševnej pohody, stravy, životosprávy, ako prevenciu predchádzania ochorení.

Veľmi ma zaujímala jej práca na klinike a hlavne v čom spočíva alternatívna liečba onkologických ochorení. Nikde sa o tom nepíše a keď prenikne nejakým spôsobom na verejnosť akákoľvek informácia, že liečiť rakovinu vieme, šírenie nemá dlhé trvanie, lebo farmaceutická a iná finančne zainteresovaná lobby má opačné záujmy. Toto však hodnotiť mi neprislúcha a ani to nie je mojim cieľom.

Takýchto kliník je len niekoľko na svete a na tú „jej“ sa chodia liečiť tiež z rôznych kútov sveta a hlavne takí, ktorí majú dosť peňazí. Klinika má najmodernejšie diagnostické prístroje, ale samotná liečba spočíva v siedmich krokoch.

Základ liečby je však ten, že pacient musí uveriť vo vlastné vyzdravenie.

          Aký je postup?

 1. vyradia pacientovi cukor, ako najnebezpečnejší jed

 2. vylúčia z jedálnička mäso

 3. pridajú kvalitnú zeleninovú stravu

 4. podávajú vysoké dávky chlorophylu

 5. pichajú do žily vysoké dávky vitamínu C

 6. každý deň majú pacienti nariadený 30-60 minút pobyt na slnku, kvôli vitamínu D a tiež je podávaný podľa potreby aj v tabletkovej, či tekutej forme

 7. pacienti pijú kvalitnú filtrovanú vodu – denne 2,5 až 3 litre

Aké jednoduché, že? A pritom toľko ľudí dennodenne zomiera na túto zákernú chorobu.

Zaujímala ma tiež úspešnosť vyliečenia – vraj okolo 70 percent. A klasickou cestou chemoterapie a rádioterapie je to podľa štatistík  30 percent, aj keď podľa niektorých zdrojov sa úplne uzdraví len niečo medzi 2 – 3 percentami. Hrozné porovnanie, ktoré neznesie žiadny iný komentár!

Strach z ochorenia

Strach z onkologického ochorenia je niekde hlboko asi v každom z nás. A nie je sa čomu čudovať, lebo asi každý sa s týmto ochorením už stretol priamo v rodine, alebo medzi svojimi známymi, či z okolia.

Mala som  viac takýchto prípadov v rodine a nemusím sa vracať ani ďaleko do minulosti, lebo v novembri mi zomrela sesternica a v decembri brat. Doteraz som sa z jeho straty úplne nespamätala. Veď bol celý život zdravý, nebral žiadne lieky, aj keď už bol na dôchodku. Až jedného dňa mu prišlo veľmi zle, zaviezli ho na pohotovosť. Začala séria vyšetrení a zistili mu rozsiahly nádor na pľúcach. Liečili ho ako každého iného – chemoterapiou, ožarovaním a do 15 mesiacov zomrel. Podľa vyjadrenia lekárov sme mohli byť „radi“, lebo iní sa v takom stave dožívajú len 10 mesiacov. Pekný verdikt, že?

Je pravdou, že keď ostal na predčasnom výsluhovom dôchodku, nechodil na preventívne prehliadky, ktoré dovtedy robil každý pol rok. A v tom bol kameň úrazu – v abstinujúcej prevencii.

Tak radi všetci podliehame pohodlnosti a nesebaláske, keď nás nič nebolí. Ak telo začne vysielať signály, volá už o pomoc, je dosť neskoro.

Prevencia ako liek

Vo Švajčiarsku je postavená zdravotná politika na vyzdvihovaní a podporovaní prevencie, pretože vedia, že tá pomáha ľuďom byť zdravšími a stojí to zároveň menej peňazí zdravotné poisťovne, ako liečenie už chorých.

Až keď som začala pracovať vo fitnescentre, uvedomila som si, ako sú v zdraví podporovaní ľudia tým, že im zdravotná poisťovňa preplatí tretinu z celoročnej permanentky – z 800 Fr. a zvyšné dve tretiny si môžu dať do daňových nákladov. Dôchodcovia majú celoročné permanentky za polovičnú cenu a chodia cvičiť aj 80-roční. Boli tak naučení a ten zvyk im ostal. Starať sa o svoje zdravie.

Moje rozhodnutie pomôcť

Potrebovala som z vnútorných pohnútok napísať tento článok a zdieľať s vami to, čo viem, čo som sa nové dozvedela a je na každom, čo si z celého článku odnesie.

Nedá mi to, aby som s vami nezdieľala aj asociáciu 7 krokového postupu alternatívnej liečby rak….. a biopreparátov CaliVity, ktorá mi napadla v momente, keď o postupe liečby Katka rozprávala.

Verím, že nemáte tú „hroznú“ chorobu, ktorú nechcem ani pomenovať, ale môžete jej predchádzať tým, že okrem psychickej pohody a zdravej stravy, budete telu dodávať potrebné živiny v podobe biopreparátov.

Je totiž verejne známe, že v dnešnej prechemizovanej dobe sú potraviny plné farbív, konzervantov, ktoré v kombináciách s ďalšou chémiou tvoria nepožívateľný smrteľný koktejl.

Zvieratá kvôli rýchlemu rastu sú krmené hormónmi, antibiotikami a inou chémiou. Ovocie a zelenina sa zbierajú nedozreté a nechávajú sa narýchlo dozrievať v umelej atmosfére, preto nemôžu obsahovať potrebné výživné látky.

Produkty CaliVity mám osobne vyskúšané a tiež veľa mojich známych, preto viem, že pomáhajú a sú to kvalitné biopreparáty. Napríklad rozdiel medzi vitamínom C kúpeným v lekárni a v CaliVite je ten, že ten z lekárne je chemický – kyselina ascorbová a ten z CaliVity je vyrobený zo šípok.

Ako sa k týmto produktom dostať? Celkom jednoducho. Môžete si ich objednať priamo vo firme CaliVita na nižžšie uvedenom linku. Produkty vám prídu poštou na dobierku do 48 hodín.

Stránka ponúka aj registráciu, ktorou sa dajú nakupovať produkty pravidelnejšie a za zvýhodnené ceny. 


Objednávková stránka pre Slovensko:   http://wwwmartavachosk.calivita4.me

Objednávková stránka pre Česko:  http://wwwmartavachocz.calivita4.me

P.S. Alebo mi napíšte a vybavím registráciu za vás: marta.vacho@gmail.com či správu na FB: Marta Stopková Vacho  Ak chcete investovať do svojho zdravia, poradím vám aj s kvalitným filtrom pitnej vody. 

Marta Vacho
Som žena, ktorá sa po 50-ke rozhodla počúvať svoje srdce a nasledovať svoje sny. Mojim poslaním je pomáhať ženám v zdraví, inšpirovať ich k životnej zmene a prevádzať ich umením byť sama sebou. Svojimi odporúčeniami a návodmi som nasmerovala už mnohé ženy, ktoré zdravotne strádali, stroskotali im vzťahy alebo sa ocitli na psychickom dne z iných dôvodov.

Môj príbeh si prečítajte tu >>
O prvých štuchnutiach k životnej zmene som napísala eBook ZDARMA>>
O chudnutí a príčinách problémového chudnutia je eBook ZDARMA>>
Som tiež autorkou eBookov: "Odhaľte TAJOMSTVO ZMENY ŽIVOTA na ruby">>
"NÁVOD, AKO VYLIEČIŤ VŠETKY SVOJE VZŤAHY"

Kontakt na mňa: marta.vacho@gmail.com
Komentáre
 • Návod, ako vyliečiť všetky svoje vzťahy

  eBook ZDARMA, ktorý vám prezradí, prečo si nerozumiete s najbližšími, alebo inými ľuďmi a ako vyriešiť zle fungujúce vzťahy

 • Prvé štuchnutia k životnej zmene

  eBook ZDARMA, v ktorom objavíte samú seba a kĺúč k naštartovaniu Vašej životnej zmeny po ktorej už dávno túžite

 • paperbacklandscape_250xNaN-11

 • Chudnete, no telo sa vám vysmieva? Spoznajte príčiny

  eBook ZDARMA o tom, prečo sa Vám nedarí chudnúť aj napriek Vašej snahe. Aké sú príčiny?

 • tabletrt_1165x785-2
 • VIDEO – TVÁROVÁ GYMNASTIKA

  Spoznajte najlepšiu metódu na znovuzískanie pružnosti kože a spomalenie starnutia. S videom sa naučíte cviky tvárovej gymnastiky.

 • VideoMEDITÁCIA ZA SEBALÁSKU

  Sebaláska je kľúčom k transformácii života. Je to ten najsilnejší spôsob, ktorým môžete zmeniť všetky oblasti svojho života na nepoznanie.

 •  

 • Video-meditácia ODPÚŠŤAM SI

  Odpustenie je jeden z atribútov bezpodmienečnej lásky. Odpustiť všetko všetkým. V procese odpustenia najprv odpúšťame sebe.

 • Kategórie
 • Najnovšie články